РОЗМІРИ (MM):
Висота : 55 mm
Довжина : 206 mm
Ширина : 140 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Sandero III, Jogger, Renault Sandero III, Jogger
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туніс |
| Код запчастини | F026400756 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault CAPTUR II 2020-, Nissan Juke II (2019-), Dacia Logan III (2021-), Dacia Sandero III (2021-), Dacia Jogger (2022-), Renault Clio V (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-), Mitsubishi Colt VII (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴


