
Фільтр повітряний Bosch 1457433075 (AP135/2)
427 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 075
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 58 mm
Довжина : 231 mm
Ширина : 194 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Clio II, Espace IV (02-), Laguna II, Vel Satis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 1457433075 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 193.5 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault ESPACE IV (JK0/1_) 2002-2010, Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) 1995-2001, Renault LAGUNA II (BG0/1_) 2001-2007, Renault LAGUNA Grandtour II (KG0/1_) 2001-2007, Renault VEL SATIS (BJ0_) 2002-2009, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴

