Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1779 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 334 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 207 |
| Сумісність | Citroen C3 II 2009-, Peugeot 207 (WA_ WC_) 2006-, Peugeot 207 CC (WD_) 2007-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴
