
Фільтр повітряний Bosch F026400354 (AP196/7)
407 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 354
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | F026400354 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 207 |
| Сумісність | Citroen C3 II 2009-, Peugeot 207 (WA_ WC_) 2006-, Peugeot 207 CC (WD_) 2007-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴

