
Фільтр повітряний Bosch F026400613 (AP196/9)
525 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 613
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F026400613 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239.4 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 36.3 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Expert, 3008, Grandland X, C5 Aircross, 308, 208, Grandland / Grandland X, C3, Berlingo, C4, 2008, Combo, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Expert |
| Сумісність | Opel Grandland X 2017-, Citroen С4 Cactus 2014-, Citroen C3 III (SX) (2016-), Peugeot 308 II 2013-, Peugeot Expert 2018-, Peugeot 3008 2016-, Peugeot 508 II 2018-, Citroen Berlingo 2018-, Opel Combo 2018-, Citroen C5 Aircross 2018-, Peugeot 208 2019-, Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 2018-, Citroen C4 III (BA_, BB_, BC_) 2020-, Peugeot 2008 II (U_) 2018- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴

