
Фільтр повітряний Blue Print ADP152210 (AP130/8)
304 ₴
- В наявності
- Код: ADP152210
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 56 mm
Довжина : 335 mm
Ширина : 101 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Citroën Berlingo II, C2, C3, C3 II/III C4 Seden Peugeot 1007, 207, 301, Partner II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP152210 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 306, 207, Berlingo, C2, C3, Partner, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Partner |
| Сумісність | Citroen BERLINGO (MF) 1996-, Citroen BERLINGO Kasten (M_) 1996-, Peugeot PARTNER (5F) 1996-, Peugeot PARTNER (5) 1996-2007, Citroen C2 (JM_) 2003-, Citroen C3 I (FC_) 2002-, Citroen C3 II 2009-, Citroen C3 Pluriel (HB_) 2003-, Citroen C-Elysee 2012-, Citroen C2 Enterprise 2009-, Citroen C3 III (SX) (2016-), Peugeot 207 (WA_ WC_) 2006-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007-, Peugeot 301 2012-, Peugeot 1007 (KM_) 2005-, Peugeot PARTNER 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴

