Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1808 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500x, 500l, Fiorino, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Doblo |
| Сумісність | Fiat DOBLO Kombi (152 263) 2009-, Fiat DOBLO Kasten/Kombi (263) 2010-, Fiat DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263) 2010-, Fiat FIORINO Kasten/Kombi (225) 2007-, Fiat QUBO (225) 2008-, Opel COMBO Tour (X12) 2012-, Opel COMBO Kasten/Kombi (X12) 2012-, Peugeot BIPPER (AA_) 2008-, Peugeot BIPPER Tepee 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴


