
Фільтр повітряний Mann C34008 (AP078/4)
788 ₴
- Під замовлення
- Код: C 34 008
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | C34008 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500x, 500l, Fiorino, Nemo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Doblo |
| Сумісність | Fiat DOBLO Kombi (152 263) 2009-, Fiat DOBLO Kasten/Kombi (263) 2010-, Fiat DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263) 2010-, Fiat FIORINO Kasten/Kombi (225) 2007-, Fiat QUBO (225) 2008-, Opel COMBO Tour (X12) 2012-, Opel COMBO Kasten/Kombi (X12) 2012-, Peugeot BIPPER (AA_) 2008-, Peugeot BIPPER Tepee 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

