РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 82 мм
Зовнішній діаметр - 170 мм
Висота - 125 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (8W), A5 + A5 Cabriolet (F5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1944 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A5 (F5) 2016-, Audi A4 B9 (2015-2019) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876 ₴



