
Фільтр повітряний Blue Print ADV182271 (AK370/3)
623 ₴
- В наявності
- Код: ADV182271
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 69 мм
Зовнішній діаметр - 170 мм
Висота - 125 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (8W), A5 + A5 Cabriolet (F5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182271 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 125 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A5 (F5) 2016-, Audi A4 B9 (2015-2019) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴


