РОЗМІРИ (MM):
Висота : 35 mm
Довжина : 205 mm
Ширина : 190 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Seat Arona (KJ), Ibiza V, Ibiza VI, Toledo IV Skoda Fabia III, Octavia III, Rapid,Yeti, Kamiq, Karoq, Scala VW Caddy IV/V, Golf Sportsvan, Golf VII, Polo V/VI, Jetta IV, Taos
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Словаччина |
| Код запчастини | S3713A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda OCTAVIA Combi (5E5) 2012-, Skoda RAPID (NH3) 2012-, Skoda RAPID Spaceback (NH1) 2012-, Skoda YETI (5L) 2009-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen POLO (6R 6C) 2009-, Volkswagen POLO Sedan (612 602) 2010-, CADDY IV Kasten (SAA, SAH) 2015-,, Skoda FABIA (NJ3) 2014-, Skoda KAROQ (NU7) 2017-, Skoda FABIA III универсал (NJ5) 2014-, Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) 2018-, Skoda OCTAVIA IV (NX3) 2020-, Skoda Kamiq 2019-, Skoda SCALA (NW1) 2018-, Skoda Fabia IV (PJ3) 2021- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


