
Фільтр повітряний Bosch F026400581 (AP139/7)
304 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 581
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 36 mm
Довжина : 206 mm
Ширина : 192 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Seat Arona (KJ), Ibiza V, Ibiza VI, Toledo IV Skoda Fabia III, Octavia III, Rapid,Yeti, Kamiq, Karoq, Scala VW Caddy IV/V, Golf Sportsvan, Golf VII, Polo V/VI, Jetta IV, Taos
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | F026400581 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda OCTAVIA Combi (5E5) 2012-, Skoda RAPID (NH3) 2012-, Skoda RAPID Spaceback (NH1) 2012-, Skoda YETI (5L) 2009-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen POLO (6R 6C) 2009-, Volkswagen POLO Sedan (612 602) 2010-, CADDY IV Kasten (SAA, SAH) 2015-,, Skoda FABIA (NJ3) 2014-, Skoda KAROQ (NU7) 2017-, Skoda FABIA III универсал (NJ5) 2014-, Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) 2018-, Skoda OCTAVIA IV (NX3) 2020-, Skoda Kamiq 2019-, Skoda SCALA (NW1) 2018-, Skoda Fabia IV (PJ3) 2021- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴

