РОЗМІРИ (MM):
Висота : 35 mm
Довжина : 284 mm
Ширина : 295 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Seat Ibiza V, MII Skoda Citigo, Fabia III Volkswagen Up, Polo V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1555 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, UP!, Mii, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Seat IBIZA V (6J5) 2008-, Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 2008-, Seat IBIZA V ST (6J8) 2010-, Seat Mii (KF1_) 2011-, Skoda CITIGO 2011-, Volkswagen POLO (6R 6C) 2009-, Volkswagen UP (121) 2011-, Skoda FABIA (NJ3) 2014-, Skoda FABIA III универсал (NJ5) 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴


