РОЗМІРИ (MM):
Висота : 35 mm
Довжина : 372 mm
Ширина : 246 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Skoda Fabia I Volkswagen Polo IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1153 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 372 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Skoda FABIA (6Y2) 1999-2008, Skoda FABIA Седан (6Y3) 1999-2007, Skoda FABIA Combi (6Y5) 2000-2007, Skoda FABIA Praktik 2001-2007, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴



