РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 79 мм
Зовнішній діаметр - 160 мм
Висота - 153 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (8W), A5 (F5), Q5 II (FY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 102971 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Висота | 152.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 159.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A4 B9 (2015-2019), Audi A5 (F5) 2016-, Audi Q5 (FYB) 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴


