
Комплект фільтрів Hyundai Santa Fe IV 2.0 CRDi (2018-2020) WIX
2 099 ₴/комплект
- Під замовлення
Відправка з 28 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплект входить:
- Повітряний WA9936
- Масляний WL7478
- Паливний WF8598
- Салону WP2244
Код двигуна: D4HA
За потреби можемо скласти комплект використовуючи фільтри інших виробників. Також є можливість підібрати фільтри на інші марки та моделі авто.
Якщо виникнуть питання телефонуйте 068-217-42-52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WP2244 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність | Hyundai Santa Fe IV 2018- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴/комплект