
Фільтр повітряний Blue Print ADV182209 (AK371/4)
582 ₴
- В наявності
- Код: ADV182209
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 85 мм
Зовнішній діаметр - 160 мм
Висота - 168 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (B8/8K), A5 +Cabriolet (8T, 8F) , Q5 (8R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182209 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A4 (8K2 B8) 2007-, Audi A4 Avant (8K5 B8) 2007-, Audi A5 (8T3) 2007-, Audi A5 Sportback (8TA) 2009-, Audi A5 Cabriolet (8F7) 2009-, Audi Q5 (8R) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴


