Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | A1790 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 108, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C1 |
| Сумісність | Peugeot 108 2014-, Citroen C1 II 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


