РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 78 мм
Зовнішній діаметр - 161 мм
Висота - 122 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi, A6 (4G2/4G5/4GC/4GD), A7 (4GA/GF), A8 (4H)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1549 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 122 мм |
| Зовнішній діаметр | 161 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A6 |
| Сумісність | Audi A6 (4G2 C7) 2010-, Audi A6 Avant (4G5 C7) 2011-, Audi A7 Sportback (4GA) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴


