
Фільтр повітряний Bosch 1457433537 (AP004/1)
618 ₴
- Під замовлення
- Код: 1 457 433 537
Відправка з 30 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 58 mm
Довжина : 258 mm
Ширина : 287 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi, 100 (4A, C4), A6 (4A/C4), V8 (D11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1457433537 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | 100 |
| Сумісність | Audi A6 (4A C4) 1994-1997, Audi A6 Avant (4A C4) 1994-1997, Audi 100 (4A C4) 1990-1994, Audi 100 Avant (4A C4) 1990-1994, Audi A8 (4D2 4D8) 1994-2002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴

