РОЗМІРИ (MM):
Висота : 42 mm
Довжина : 276 mm
Ширина : 199 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, KiaSportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | E1530L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴


