
Фільтр повітряний Blue Print ADG022154 (AP197/4)
464 ₴
- В наявності
- Код: ADG022154
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 43 mm
Довжина : 274 mm
Ширина : 197 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, KiaSportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022154 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴

