
Фільтр повітряний Meyle 37-123210041 (AP197/4)
448 ₴
- В наявності
- Код: 37-12 321 0041
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 42 mm
Довжина : 276 mm
Ширина : 199 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, KiaSportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 37-123210041 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 199 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴

