
Фільтр повітряний Kavo TA-1702 (AP143/4)
258 ₴
- Під замовлення
- Код: TA-1702
Відправка з 30 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 60 mm
Довжина : 251 mm
Ширина : 205 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Toyota Auris II, Avensis III, Verso, Rav 4 IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | TA-1702 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Avensis |
| Сумісність | Toyota AURIS (NZE18_ ZRE18_) 2012-, Toyota AVENSIS Stufenheck (ZRT27 ADT27) 2009-, Toyota AVENSIS Station Wagon (ZRT27 ADT27) 2009-, Toyota RAV 4 IV (A40) 2012-, Toyota VERSO (_AUR2_ _ZGR2_) 2009- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴


