
Фільтр повітряний Bosch F026400617 (AP197/3)
579 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 617
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 43 mm
Довжина : 277 mm
Ширина : 172 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, Kia Sportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | F026400617 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276.5 мм |
| Ширина | 171.5 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Sportage |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

