РОЗМІРИ (MM):
Висота : 43 mm
Довжина : 277 mm
Ширина : 171 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, Kia Sportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | S3710A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Sportage |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴



