
Фільтр повітряний Febi Bilstein 184039 (AP197/3)
386 ₴
- В наявності
- Код: 184039
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 42 mm
Довжина : 275 mm
Ширина : 171 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, Kia Sportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 184039 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Sportage |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴

