РОЗМІРИ (MM):
Висота : 79 mm
Довжина : 273 mm
Ширина : 124 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Dokker, Duster I/II, Lodgy, Logan II, Sandero II, Lada Largus, Vesta, X-Ray, Renault Arkana, Captur, Clio IV, Dokker, Duster I/II, Kaptur, Lodgy, Logan II, Sandero II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S3A16A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 79 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Duster, Vesta, XRAY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
| Сумісність | Renault Captur 2013-, Renault CLIO IV 2012-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault Duster II 2017-, Dacia LOGAN II 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LODGY 2012-, Dacia SANDERO II 2012-, ВАЗ Largus 2012-, Lada Vesta 2015-, Dacia Duster II 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴



