
Фільтр повітряний Blue Print ADR162207 (AP134/9)
296 ₴
- В наявності
- Код: ADR162207
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 72 mm
Довжина : 260 mm
Ширина : 96 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Duster I, Logan, Sandero, Renault Duster, Logan, Sandero
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162207 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
| Сумісність | Dacia LOGAN Pickup (US_) 2008-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia SANDERO 2008-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) 2009-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴


