
Фільтр повітряний Blue Print ADH22255 (AP102/4)
350 ₴
- В наявності
- Код: ADH22255
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22255 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність | Honda ACCORD VIII (CU) 2008-, Honda ACCORD VIII TOURER 2008-, Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




