РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 239 мм
Ширина - 211 мм
Висота - 51 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord IX, Accord VIII
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | A1505 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Dacia Jogger (2022-), Renault Clio V (2019-), Renault CAPTUR II 2020-, Nissan Juke II (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-), Renault Arkana (2019-), Renault Duster III (2023-), Dacia Duster III (2023-), Mitsubishi Colt VII (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴


