
Фільтр повітряний Bosch F026400357 (AP102/7)
577 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 357
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 240 мм
Ширина - 210 мм
Висота - 55 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord IX, Accord VIII
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | F026400357 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Dacia Jogger (2022-), Renault Clio V (2019-), Renault CAPTUR II 2020-, Nissan Juke II (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-), Renault Arkana (2019-), Renault Duster III (2023-), Dacia Duster III (2023-), Mitsubishi Colt VII (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴



