РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 233 мм
Ширина - 130 мм
Висота - 69 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
NISSAN Juke (F16E), Micra V (K14F). RENAULT Arkana, Captur II (HF), Clio V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | C24250 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
| Сумісність | Mitsubishi ASX (GA_W) 2010-, Nissan Juke II (2019-), Nissan Micra V 2016-, Renault CAPTUR II 2020-, Renault Clio V (2019-), Renault Arkana (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


