РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 395 мм
Ширина - 182 мм
Висота - 46 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes A (W169), B (W245)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C40163 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | A-Class |
| Сумісність | Mercedes-Benz A-KLASSE (W169) 2004-2012, Mercedes-Benz B-KLASSE (W245) 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876 ₴




