
Фільтр повітряний Meyle 0120940075 (AP034/2)
479 ₴
- В наявності
- Код: 012 094 0075
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 388 мм
Ширина - 181 мм
Висота - 46 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes A (W169), B (W245)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0120940075 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Ширина | 181 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | A-Class |
| Сумісність | Mercedes-Benz A-KLASSE (W169) 2004-2012, Mercedes-Benz B-KLASSE (W245) 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴

