
Фільтр повітряний Meyle 16-123210020 (AP133/5)
425 ₴
- В наявності
- Код: 16-12 321 0020
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 63 mm
Довжина : 285 mm
Ширина : 124 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Dokker, Duster I, Lodgy, Logan II, Sandero II Renault Captur, Clio IV, Dokker, Duster, Lodgy, Logan II, Sandero II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-123210020 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Lodgy, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
| Сумісність | Dacia DOKKER 2012-, Dacia DOKKER Express 2012-, Dacia LOGAN II 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LODGY 2012-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia SANDERO II 2012-, Renault Captur 2013-, Renault CLIO IV 2012-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault SANDERO 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴



