РОЗМІРИ (MM):
Висота : 64 mm
Довжина : 280 mm
Ширина : 143 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Dokker, Duster I, Lodgy, Logan II, Sandero II Renault Captur, Clio IV, Dokker, Duster, Lodgy, Logan II, Sandero II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 48480 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
| Сумісність | Dacia DOKKER 2012-, Dacia DOKKER Express 2012-, Dacia LOGAN II 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LODGY 2012-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia SANDERO II 2012-, Renault Captur 2013-, Renault CLIO IV 2012-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault SANDERO 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴
