
Фільтр повітряний Bosch F026400044 (AP182/9)
505 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 044
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 252 мм
Ширина - 172 мм
Висота - 46 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
HYUNDAI Tucson. KIA MOTORS Cerato I (LD), Sportage II (JE_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | F026400044 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | Hyundai TUCSON (JM) 2004-2010, Kia SPORTAGE (JE_) 2004-2010, Kia Cerato Sedan (LD) 2004-2009, Kia Cerato (LD) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

