РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 254 мм
Ширина - 171 мм
Висота - 44 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
HYUNDAI Tucson. KIA MOTORS Cerato I (LD), Sportage II (JE_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1543 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | Hyundai TUCSON (JM) 2004-2010, Kia SPORTAGE (JE_) 2004-2010, Kia Cerato Sedan (LD) 2004-2009, Kia Cerato (LD) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


