РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 274 мм
Ширина - 140 мм
Висота - 33 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Afla Romeo Mito Fiat 500 II, 500L, Panda III, Punto III Lancia Ypsilon II, Chrysler Ypsilon
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9725 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, 500l, 500 C, Punto, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Punto |
| Сумісність | Fiat 500 2007-, Fiat 500 C 2009-, Fiat PUNTO (199) 2012-, Lancia YPSILON (846) 2011-, Alfa Romeo MITO (955) 2008-, Fiat Panda III (2012-2024) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
