РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 347 мм
Ширина - 134 мм
Висота - 49 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
FIAT Panda III, 500 II (New 500)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9852 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 346.5 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | 500 |
| Сумісність | Fiat 500 2007-, Fiat 500 C 2009-, Lancia YPSILON (846) 2011-, Fiat Panda III (2012-2024) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴
