
Фільтр повітряний WIX WA9801 (AP197/2)
360 ₴
- Під замовлення
- Код: WA9801
Відправка з 30 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 248 мм
Ширина - 146 мм
Висота - 56 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Bayon, i20 II, i20 III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9801 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 28113C7000 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴