
Фільтр повітряний WIX WA9941 (AP156/2)
770 ₴
- Під замовлення
- Код: WA9941
Відправка з 30 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 299 мм
Ширина - 237 мм
Висота - 50 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Ford Ranger 2012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9941 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 5339890 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 236.5 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Ranger |
| Сумісність | Ford RANGER (T6) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴