РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 199 мм
Ширина - 248 мм
Висота - 52 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Ford, Ranger, Mazda B II, Mitsubishi Galant VI, Space Runner, Space Wagon III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9530 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1213440 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Ranger, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Ranger |
| Сумісність | Ford RANGER (ER EQ) 1998-2006, Ford RANGER 2006-2011, Mazda B-SERIE (UF) 1985-1999, Mazda B-SERIE (UN) 1998-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴
