РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 257 мм
Ширина - 178 мм
Висота - 49 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai, Santa Fe I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6731 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2811326000 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність | Hyundai SANTA FÉ I (SM) 2000-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
