РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 298 мм
Ширина - 227 мм
Висота - 36 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Santa Fe III/ Grand Santa Fe, Kia Sorento II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9883 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 281132W100 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність | Hyundai Santa Fe III (2012-2018), Kia SORENTO II (XM) 2009- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
