РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 297 мм
Ширина - 176 мм
Висота - 44 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Santa Fe IV, Kia Sorento III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9936 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 28113A9200AS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність | Hyundai Santa Fe IV 2018- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴
