Фільтр повітряний WIX WA9587 (AP105/2)
775 ₴
- В наявності
- Код: WA9587
Фільтр повітряний WIX WA9587 (AP105/2)В наявності
775 ₴
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 295 мм
Ширина - 199 мм
Висота - 46 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda CR-V II/III, FR-V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9587 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | CR-V |
| Сумісність | Honda CR-V II (RD_) 2001-2006, Honda CR-V III (RE) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴