РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 284 мм
Ширина - 232 мм
Висота - 63 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
AUDI A1 (8X) SEAT Ibiza V, Toledo IV SKODA Rapid VW Polo V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Ibiza |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9856 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | S3509A; C29029; 103106; WH160; 1123210042; 101336; F026400555; A1843; LX4244; PURPA0070; |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
