РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 338 мм
Ширина - 239 мм
Висота - 26 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Infinity QX50 II (2018-)>
-item dime
n-v2"> Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | QX50 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220083 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | ADBP220083; 15124426; 165465NA1C; 165465NA1D; |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


